Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

ZKO Světlá nad Sázavou

 

Naše ZKO má celkem 22 členů

    Beránková Dagmar
        zkoušky: ZOP
         
 
   
    Černý Bedřich
 
 
    Filippi Pavel  - hospodář- Frog Caket (NO)
          zkoušky: ZOP
           
        
                                                                                                                                                                                                                                                                                 
     Chalupa Zdeněk - pokladník - Sára ( Nemecký pinč)
                  
 
     Choutka Josef - předseda  -  Basco Sotis (ČSV)                                                                      
               zkoušky: ZZO, ZOP, ZPU-1
                    
                                                                            
     
      Kohout Vladimír Ing.
 
     
      Krupičková Jitka ml.- člen revizní komise
            Hetty z Linkova (NO) zk.: ZOP, ZPU-1, ZM, ZVV-1, RH-E, ZZZ
              Mendy z Velzu - Mersie (šeltie) zk.: ZOP, ZPU-1, ZZZ,ZZP-1, ZZP-2, ZVP-1, VZ-1, RH-E  
 
                                                                                                                                    
      
      Krupičková Jitka - výcvikářka -  Cora Gery Bohemia (NO)
               zkoušky:
                   
                  
                                                                                                                                                                                               
        

          
       Kunášek Pavel - Dasty (NO)
                    
 
                                                                                                                                                                                                                                                               
        Klimeš Jiří
 
        Koudela Pavel
 
        Och Karel
 
        Pejchar Petr Brit (kříženec)
               
 
        Plichtová Lenka - jednatelka  
                 Chazar Šumbarský pramen ( Německý vlčí špic) zkoušky: ZZO, ZOP, ZPU-1
                    
 
 
                       Nathan Šumbarský pramen ( Německý vlčí špic)
                     
                                                                                                                                                 
        Přívozíková Jana 
                Eben od Hrnčířského kruhu - Berry (Hovawart) zk.ZZZ, RH-E, ZLP-1, ZZP-1, ZLP-2, RH-FA,                                                                                     
                                                                               ZZS-1 
                Budulínek z Klouček - Lex (BC) zk.: ZZZ, RH-E, ZLP-1, ZZP-1, ZTV-1  
                Brouček od Hrnčířského kruhu (šeltie) zk.ZZZ, RH-E, ZLP-1, ZZP-1, ZTV-1, ZLP-2
     
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
       
       
        
 
        Říha Zdeněk - Rik (Německý ovčák              
              zkoušky: ZOP, ZPU-1
 
               
 
 
        Schwarz Leopold - předseda revizní komise  - Ergon Caket (NO)
                  zkoušky: ZOP, ZPU-1, ZPU-2
 
                    
                                                                                                                             
       
        
 
        Šmídová Jaroslava
                
 
       
      

 
  
     

 
       Vrzáček Karel- Dan (Německý ovčák)
                
 
        Vybíral Milan- Rex a Black (NO)
                                  
 
       Veselý Jiří - Betynka (flat coated retriever)
                       zkoušky:  ZOP
 
               
 
       Zavadilová Ladislava - Brix (německý ovčák)
 
 
TOPlist